Rok 2012

MINISTRANTSKÝ TÁBOR

Ministrantský tábor jsme letošní rok prožili v překrásné přírodě Beskyd, poblíž Frýdku Místku v obci Čeladná na salesiánské chatě – Orlí hnízdo. Hrdinou letošní tábora se stal Robin Hood, který pomáhal chudým a bezmocným. Ministranti se snažili Robinovi během celého týdne v tomto duchu pomáhat a společně jsme prošli různá místa a snažili se bojovat pro dobro chudých lidí. Vyvrcholením byl závěrečný boj na Ondřejníku, kdy jsme bojovali proti šerifovým stoupencům.  Tento boj ve prospěch obyčejných lidí jsme úspěšně vyhráli!
Po celou dobu tábora jsme měli krásné počasí a tak bazén u chaty byl plně využit každý den. Společně jsem zahráli spoustu společenských a vědomostních her, bojovek, sportovních aktivit, společné opékání, stezka odvahy, zkouška zdatnosti a síly, spoustu legrace a radosti. Navštívili jsme Lanové centrum Tarzanie a Lysou horu. Každý večer nás provázelo celkem 6 patronů ministrantů, k nímž se vztahovala večerní modlitba. Také jsme skoro každý den slavili mši svatou s místním knězem Janem Gacíkem nebo naším o.Janem Stonem.
Lesy, hory a krásná příroda, která nás obklopovala byla obzvláště pro nás kluky výborným místem a moc se nám na letošním táboře líbilo!


                                                                                                                                     Ministranti
 


Fotogalerie: Rok 2012

/album/fotogalerie-rok-20121/min-tabor-1-jpg/
/album/fotogalerie-rok-20121/m-t-2-jpg/
/album/fotogalerie-rok-20121/m-t-3-jpg/
/album/fotogalerie-rok-20121/m-t-4-jpg/
/album/fotogalerie-rok-20121/m-t-5-jpg/
/album/fotogalerie-rok-20121/m-t-6-jpg/

—————