Nový web Papežských misijních děl

18.07.2012 11:24

Papežská misijní díla představují nový web

Papežská misijní díla představují nový web www.missio.cz

 

Dne 11. července 2012, na svátek svatého Benedikta, patrona Evropy, k němuž se po staletí s důvěrou o přímluvu a pomoc obracelo mnoho misionářů, spustila Papežská misijní díla (PMD) v ČR oficiálně nový webový portál www.missio.cz externí odkaz. Portál přináší opravdu velké množství informací, a tak zde zájemci o pomoc v misijních zemích, členové PMD, ale i náhodní návštěvníci mohou najít vše potřebné.

 

Dozvíte se zde např. v kolika zemích, jak a kde PMD pomáhají, do jakých aktivit se můžete sami zapojit a podpořit tak misie, získáte přehled o nejnovějších misijních materiálech a uniknout by Vám neměla ni obsáhlá foto, video a audio galerie.

 

Nový web PMD patří mezi nejmodernější v prostředí církevních internetových prezentací, je samozřejmě propojen se sociálními sítěmi a nejnovějšími technologiemi a umožňuje bezproblémové prohlížení i na dnes tak populárních tabletech a chytrých mobilních telefonech.

 

Představení nových webových stránek souvisí též s unikátním výročím 100 let od počátků Papežských misijních děl na našem území. Právě tyto oslavy budou v České republice zdůrazněny během říjnové Misijní neděle, od které nás dělí přibližně už jen 100 dní.

—————

Zpět