Nová encyklika Laudato si'

12.10.2015 08:48

Papež František vydal novou encykliku Laudato si'. Nakladatelství Paulínky již vydalo encykliku knižně a také elektronicky. A umožnilo stažení této e-knihy zdarma do své elektronické čtečky, mobilního telefonu, tabletu (formát mobi, formát epub) nebo počítače (formát PDF).

Nakladatelství Paulínky k tomuto vydání uvedlo:

Papež František hned na počátku této encykliky píše: "Chci se proto, tváří v tvář globálnímu zhoršování životního prostředí, obrátit ke každému člověku této planety. Ve své exhortaci Evangelii gaudium jsem napsal těm, kdo patří do církve, aby zahájili proces misijní reformy, kterou je třeba uskutečnit. V této encyklice se obracím ke všem s touhou navázat dialog týkající se našeho společného domova." Aby se jeho výzva dostala opravdu ke všem, nabízíme zdarma ke stažení Laudato si´ve třech formátech pro vaše čtečky.

—————

Zpět